فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

دنیا بت بازیکنانی را انتخاب می‌کند کـه پتانسیل این را دارند کـه فوتبال اروپا را درسال 2023 طوفان کنند. دراین قسمت از دنیا بت لیستی از بهترین فوتبالیست هاي‌ اروپا درسال جدید را منتشر کرده ایم.

 

چه کسی می تواند امسال در فوتبال اروپا ستاره شود؟

شروع سال اسـت و معمولاً دنیا بت از شبکه خبرنگاران و سردبیران خود از سراسر قاره استفاده کرده اسـت تا پیشبینی کند کدام بازیکنان پتانسیل این را دارند کـه فوتبال اروپا را درسال 2023 طوفان کنند.

 

همه ی بازیکنان باید در ابتدای سال 21 سال یا کمتر داشته باشند و امیدوارند با تقلید از عده اي از انتخاب هاي‌ قبلی ما در صحنه اروپا سروصدا کنند – ارلینگ هالند، جمال موسیالا، رودریگو، جود بلینگهام و میخایلو مادریک. تعداد کمی. در این جا 40 بازیکنی هستند کـه اینبار باید برش را انجام دهند…

 

بیشتر بخوانید: کم سن ترین بازیکنان فوتبال در لیگ قهرمانی اروپا + عکس

 

لیل آبادا «ISR، 21 – سلتیک»

هافبک تهاجمی اسکاتلند کـه یک پاسی تیزبین و تمام کننده مطمئن بود، در نخستین فصل خود پس از جابجایی از ماکابی پتاه تیکوا، جایزه بهترین بازیکن جوان سال 2021/22 اسکاتلند را از ان خود کرد ودر حال حاضر از نظر گلزنی در کل باشگاه و کشور دراین دوره دو رقمی اسـت.

 

آردا گولر «TUR، 17 – فنرباغچه»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

او کـه بـه دلیل توانایی دریبلینگ و پاس هاي‌ نافذش مسی ترک لقب گرفت، فصل گذشته بـه جوان ترین گلزن تاریخ سوپر لیگ تبدیل شد. او دراین دوره در لیگ اروپا چشم‌ها را بـه خود جلب کرده و جوان ترین بازیکنی اسـت کـه از سال 2008 بـه بعد بـه نمایندگی از ترکیه بـه میدان رفته اسـت.

 

الکس بائنا «ESP، 21 – ویارئال»

این ملی پوش اسپانیایی زیر 21 سال وقتی بـه خیرونا کمک کرد تا فصل گذشته با گلزنی و پاس گل از سمت چپ بـه لیگ برتر صعود کند، روی سن آمد. از زمان بازگشت بـه باشگاه مادری ویارئال در تابستان، همین کار را انجام داده اسـت.

 

مارتین باتورینا «CRO، 19 – دینامو زاگرب»

یک چشم انداز خوب دیگر از تسمه نقاله استعداد قهرمانان کرواسی. هافبک میانی این فصل باوجود بازی هاي‌ زودگذر، گل هایي را بـه بازی خود اضافه کرده اسـت کـه 11 مورد از انها در لیگ قهرمانان اروپا بوده اسـت.

 

دیون درنا بلجو «CRO، 20 – اوسیجک»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

بلژو کـه یکی از افراد زیر 21 سال کرواسی اسـت، از دیونوسوس، خدای شراب یونانی، دیون نامگذاری شده اسـت. سال گذشته در طول یک فصل قرضی پر گل در ایسترا در کانون توجه قرار گرفت و این فرم را در اوسیج با 5 نفر در پنج لیگ اول خود دراین فصل ادامه داد.

 

آرمل بلا کوچاپ «جمهوری آلمان، 21 – ساوتهمپتون»

این مدافع میانی حیرت‌انگیز در تیم قدیس‌ها نسبت بـه سایرین برتری داشت و متأسف بود کـه فرم اولیه او در فصل اول بـه دلیل دررفتگی شانه کاهش یافت. خرید تابستانی از بوخوم بـه سرعت التیام یافت و جای خودرا در تیم کشور آلمان برای جام جهانی گرفت.

 

Moisés Caicedo «ECU، 21 – برایتون و هوو آلبیون»

هافبک میانی همه ی جانبه و تهاجمی پس از جدایی ایو بیسوما در برایتون در کانون توجه قرار گرفت. کایسیدو نخستین بازیکنی اسـت کـه در قرن بیست و یکم متولد شده اسـت کـه در مسابقات مقدماتی جام جهانی CONMEBOL درسال 2020 گلزنی کرده اسـت، کایسدو تا کنون 28 بازی ملی برای اکوادور داشته اسـت.

 

لوکاس شوالیه «FRA، 21 – LOSC لیل»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

این دروازه بان فصل گذشته بـه صورت قرضی در والنسین تحت تأثیر قرار گرفت و شانس خودرا دراین فصل بـه LOSC بازگرداند، مخصوصاً زمانی کـه در دربی مقابل لنز تنها در دومین بازی خود در مقابل هواداران خانگی خود ستاره بازی کرد و پنالتی را مهار کرد.

 

محمدعلی چو «FRA، 18 – رئال سوسیداد»

دومین بازیکن جوانی شد کـه در فرانسه قرارداد حرفه اي امضا کرد «پس از ادواردو کاماویگا» و بـه سرعت بـه تیم اصلی آنژرز صعود کرد. حامل توپ هدفمند کـه در هردو جناح آسان اسـت، پس از انتقال تابستانی اکنون در رئال سوسیداد بـه میدان می‌آید.

 

زنو دباست «BEL، 19 – اندرلخت»

این مدافع میانی توپ‌باز در فصلی ناامیدکننده برای غول‌هاي‌ بلژیکی، در تمام بازی‌هاي‌ لیگ این فصل قبل از جام جهانی ظاهر شد و بـه زور راهی تیم بلژیک برای این مسابقات شد.

 

Strahinja Eraković «SRB, 21 – Crvena zvezda»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

در فصل 2021/22 خودرا بـه عنوان یک مدافع میانی انتخاب کرد و برای تیم بلگراد برای دومین بار پیاپی دبل کرد. اراکوویچ، بخشی از تیم صربستان کـه بـه لیگ ملت‌هاي‌ یوفا لیگ دسته A صعود کرد، سپس تیم خودرا برای جام جهانی نیز تشکیل داد.

 

دیوید داترو فوفانا «CIV، 20 – چلسی»

وضعیت مولده و مهاجمان جوان هیجان انگیز چیست؟ فوفانا در 24 بازی 15 گل بـه ثمر رساند و تیمش بـه عنوان قهرمانی نروژ هجوم آورد و او نخستین دو بازی ملی خودرا در نوامبر برای ساحل عاج انجام داد و سپس بـه لطف این فرم بـه چلسی منتقل شد. ارلینگ هالند دیگری در حال ساخت اسـت؟

 

بیشتر بخوانید: بازی پوکر چیست و چگونه انجام می شود؟

 

والگایر لوندال فریریکسون «ISL، 21 – هاکن»

قبل از حرکت، با Valur عنوان ایسلندی 2020 را بـه دست آوردیم. این مدافع کناری نیرومند، بازیکنی کلیدی کـه هاکن برای نخستین بار در تاریخ 82 ساله خود درسال 2022 قهرمان سوئد شد، گفت: “این فصل خیلی پیشرفت کردم – با خونسردی بیشتری روی توپ بازی میکنم.”

 

آلخاندرو گارناچو «ARG، 18 – منچستریونایتد»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

مرد پهناور فوق العاده بااستعداد، کـه دریبل هاي‌ ناوگان او باهم تیمی سابقش کریستیانو رونالدو مقایسه می شود، جلوتر از ستارگان سرشناس وارد ترکیب یونایتد شده اسـت. گل هاي‌ پیروزی در لیگ برتر و لیگ اروپا نشان میدهد کـه او تازه شروع کرده اسـت.

 

گونسالو ایناسیو «POR، 21 – اسپورتینگ CP»

زمانی کـه اسپورتینگ سی پی بـه انتظار 19 ساله خود برای کسب عنوان قهرمانی لیگ در فصل 2020/21 پایان داد، نقش خودرا ایفا کرد و پس از ان؛ مدافع میانی از ان پس از ان قدرت بـه دست آورد. قبلاً 60 بازی لیگ برای این باشگاه انجام داده اسـت و مطمئناً نخستین بازی ملی را بـه شـما نشان میدهد.

 

آنتونی گوردون «انگلیس، 21 – اورتون»

هافبک خستگی ناپذیر دیگری کـه در تیمی کـه در لیگ برتر در حال مبارزه اسـت می درخشد، بـه همان اندازه کـه می‌خواهد تیمش را بـه جلو بکشاند، در دفاع هم هدفمند اسـت. این پسر بومی در حالی کـه مشخصاتش همان‌ گونه در حال افزایش اسـت، برای باشگاه خود و تیم زیر 21 سال انگلیس گلزنی کرده اسـت.

 

مالو گوستو «FRA، 19 – لیون»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

مدافع راست یکی از جذاب ترین بازیکنان فوتبال فرانسه اسـت ودر حال حاضر 50 بازی در تیم اصلی برای OL نزدیک شده اسـت. در جوانی بیشتر در زمین بازی میکرد و ان غرایز تهاجمی را حفظ میکرد و اغلب از کیفیت و سرعت خود برای تأثیرگذاری خوب در هردو جهت استفاده می‌کرد.

 

پیرو هینکاپیه «ECU، 20 – لورکوزن»

مدافع میانی اکوادوری قبل از رفتن بـه جام جهانی در ماه نوامبر بـه 20 بازی ملی رسیده بود. مطمئناً نظم و انضباط وی را از آخرین تجربه‌اش التیام می‌بخشد تا با قدرت دفاعی و توانایی بی‌تردیدش روی توپ مطابقت داشته باشد.

 

میلوس کرکز «هون، 19 – آلکمار»

این مدافع چپ بـه خوبی جای خالی جدایی اوون وایندال برای آژاکس را پر کرده اسـت و پیش از این در لیگ اروپا و اتحادیه اروپا بـه گل رسیده اسـت. نخستین بازی با مجارستان در 17 سالگی، ممکن اسـت آث میلان را مجبور کند کـه از این کـه او در ژانویه 2021 اجازه جدایی وی را داد، پشیمان شود.

 

تام کراوس «GER، 21 – شالکه، به صورت قرضی از لایپزیگ»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

هافبک هولدینگ کـه نماینده کشور آلمان در هر گروه سنی تا سطح زیر 21 سال بوده اسـت، بـه لطف قدرت، سرعت و خواندن خوبش از بازی، در تیمی کـه در حال مبارزه شالکه اسـت، برجسته شده اسـت.

 

ویکتور کریستیانسن «DEN، 20 – کپنهاگ»

برنده عنوان قهرمانی دانمارک با کپنهاگ در فصل 2021/22؛ این مدافع چپ هنگام بازی در هر 6 بازی، در 19 سالگی، برای شیرها در لیگ قهرمانان این فصل، صنعت و تهاجمی خودرا نشان داد.

 

لوئیز هنریکه «BRA، 21 – رئال بتیس»

او کـه یک هافبک یا مهاجم بود، با فلومیننزه بـه خانه بازگشت. او پس از انتقال تابستانی خود بـه بتیس گفت: “انها با سرعت، دریبل و پاس هاي‌ خوب بازی می‌کنند – فکر میکنم من میتوانم بـه خوبی با ان هماهنگ شوم.”

 

الیوت ماتازو «BEL، 20 – موناکو»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

بازیکن پیشین اندرلخت کـه یک نمایشگر چشمگیر در مقابل گارد عقب ASM بود، در دو کمپین گذشته مرتباً حضور داشته اسـت. ماتازو یک بازیکن ثابت برای تیم زیر 21 سال بلژیک بوده اسـت و دقایق او در سطح باشگاهی دراین فصل نیز افزایش یافته اسـت.

 

کوئنتین مرلین «FRA، 20 – نانت»

مرلین مهره اصلی تیم نانت بود کـه فصل گذشته در کوپه دو فرانس تمام راه را طی کرد. توانایی بازی کردن در هر نقطه از سمت چپ زمین، ضربات ایستگاهی و توانایی ارسال او، وی را بـه یک امتیاز مهم در حرکت رو بـه جلو تبدیل می‌کند.

 

آدامو ناگالو «CIV، 20 – نوردژیلاند»

هم تیمی اش آندریاس شولدروپ «18» بهترین گلزن دانمارک اسـت کـه سال گذشته در فهرست ما قرار گرفت و ناگالو از صعودی مشابه لذت می‌برد. درسال 2020 از آکادمی Right to Dream در غنا پیوست – اکنون نخستین گزینه در دفاع میانی برای نوردسلاند اسـت.

 

نیکو ویلیامز «ESP، 20 – باشگاه اتلتیک»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

مسلماً نیکو کـه حتی از برادر بزرگ تر ایناکی در اتلتیک خبر داده‌تر بود، مردی اسـت با مهارت‌هاي‌ خیره‌کننده. او دراین فصل با گل‌ها و پاس گل‌هایش بـه تیم ملی اسپانیا در جام جهانی کمک کرد.

 

اکتاویان پوپسکو «ROU، 20 – FCSB»

این هافبک تهاجمی در دو فصل قبل بازیکن ثابت FCSB بودو از 18 سالگی در ترکیب بین المللی حضور داشته اسـت. او پر از استعداد و با نگاهی دیدنی، با سمبل رومانیایی گئورگه هاگی مقایسه میکند.

 

گونسالو راموس «پورت، 21 – بنفیکا»

در پرسینگ و بازی نگهدارنده خوب، گل‌هایي برای او در لیگ قهرمانان و لیگ این فصل بـه ثمر رسیده اسـت. او در نخستین بازی پرتغالی خود در جام جهانی هت تریک کرد – جوان ترین بازیکنی کـه از سال 1962 تا کنون سه گانه دراین رقابت ها بـه دست آورده اسـت.

 

فابیان ریدر «SUI، 20 – یانگ بویز»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

این هافبک همه ی فن رقیب کـه توسط باشگاه زادگاهش صبورانه رشدکرده بود – حتی پس از گلزنی بـه منچستریونایتد در اولدترافورد در لیگ قهرمانان اروپا 2021/22 – با حرکت و سرسختی خود مورات یاکین سرمربی سوئیس را حيرت زده کرد.

 

جورجیو اسکالوینی «ITA، 19 – آتالانتا»

تازه 19 ساله شده اسـت، اما این مدافع میانی دراین فصل یک نقطه شروع برای لا دئا برای خود ساخته اسـت و شهرت بین المللی بـه دست آورده اسـت. حضور مهیج، هوش تاکتیکی و پتانسیل او برای بازی بـه عنوان هافبک هلدینگ، چشم انداز وی را بیشتر تقویت کرده اسـت.

 

نیکلاس سیوالد «AUT، 21 – سالزبورگ»

این هافبک کـه پیش از این دو بار برنده اتریش شده اسـت، بیش از 13 سال در سالزبورگ بوده اسـت. در فصل 2021/22 59 بار برای باشگاه و کشور بازی کرد و با تلاش بی‌وقفه و سرسختی خود همان‌ گونه چشم‌ها را بـه خود جلب کرده اسـت.

 

ژاوی سیمونز «NED، 19 – PSV آیندهوون»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

آفريننده و گلزن با استعدادی کـه عجله دارد. بارسلونا را ترک کرد و سپس پاریس را برای سرعت بخشیدن بـه پیشرفت خود ترک کرد و این تصمیمات با نخستین کمپین هیجان انگیز در PSV نتیجه داد. او در اواسط اکتبر ده گل بـه ثمر رساند و مستقیماً در نخستین حضور در جام جهانی توسط اورانژ پرتاب شد.

 

گئورگی سوداکوف «UKR, 20 – شاختار دونتسک»

انتخاب ما درسال 2022؛ میخایلو مودریک، ممکن اسـت دراین فصل تیتر اخبار باشد، اما رشد سوداکوف نیز قابل توجه بوده اسـت. هر شش بازی گروهی لیگ قهرمانان اروپا را شروع کرد، با دو پاس گل و بـه ندرت توپ را از دست داد.

 

کریسنسیو سامرویل «NED، 21 – لیدز»

برنده سابق قهرمانی زیر 17 سال اروپا از زمان تعویض فاینورد با لیدز درسال 2020؛ باید صبور باشد. سامرویل کـه دریبل‌زن مستقیم با سرعت زیادی بود، با 4 گل در همین فصل لیگ برتر، از جمله یک برنده، وارد صحنه شد. در آنفیلد

 

آباکار سیلا «CIV، 20 – کلوب بروژ»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

دیگری کـه اینبار برخلاف باشگاه تیترسازش، در لیگ قهرمانان اروپا زیر رادار می‌رود. قبل از این دوره، فقط 6 دقیقه برای کلوب بروژ بازی کرده بود – چهار کلین شیت در همین تعداد بازی اروپایی و سه بازی اولش در ساحل عاج بعد از ان.

 

بیشتر بخوانید: کریستیانو رونالدو النصر با باشگاه فوتبال النصر عربستان سعودی قرارداد امضا کرد

 

ماتیس تل «FRA، 17 – بایرن مونیخ»

بایرن برای بـه دام انداختن جوان ترین بازیکن تاریخ رن – رکوردی کـه او از کاماوینگا گرفت – هزینه زیادی پرداخت کرد و این مهاجم بـه سرعت تبدیل بـه جوان ترین بازیکنی شد کـه برای غول هاي‌ آلمانی توپ را پیدا کرد. پتانسیل وحشتناک و غرایز گلزنی.

 

کنت تیلور «NED، 20 – آژاکس»

آکادمی آژاکس جواهری دیگر در هافبک میانی کشف کرده اسـت. تیلور، یکیدیگر از قهرمانان زیر 17 سال اروپا، مهارت هاي‌ پاس ابریشمی و متانت را دارد کـه مشخصه هر هافبک آژاکس اسـت ودر این فصل نیز بـه یک گلزن ثابت تبدیل شده اسـت.

 

Destiny Udogie «ITA، 20 – اودینزه، به صورت قرضی از تاتنهام»

فوتبالیست هایی که در سال 2023 در فوتبال اروپا ستاره خواهند شد

پنج گل از مدافع کناری در 35 بازی سری آ در نخستین بازی او برای اودینزه، اسپرز را متقاعد کرد تا برای امضای او در رقابت‌ها جهش کنند. او کـه بـه اودینزه قرضی بازگشته اسـت، بـه تاراج از جعبه بـه باکس دیگر ادامه می‌دهد ودر تیم زیر 21 سال ایتالیا پیشرفت کرده اسـت.

 

لسلی اوگوچوکو «FRA، 18 – رن»

برادرزاده اونیکاچی آپام بازیکن سابق رن، اوگوچوکوو بـه تدریج در فصل 2021/22 بـه تیم اصلی معرفی شد. با ویژگی‌هاي‌ فیزیکی و دفاعی‌اش کـه با بزرگ فرانسوی پاتریک ویرا مقایسه میشود، دراین دوره برجسته‌تر بوده اسـت.

 

نیکولا زالوسکی «POL، 20 – رم»

زالوسکی هافبک چپ کـه توسط بازیکن سابق رم و سمبل لهستان، زبیگنیو بونیک کشف شد، در بیرون از توپ جنگنده و هدفمند اسـت. او پس از قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا و رفتن بـه جام جهانی با لهستان گفت: زندگی من دریک سال و نیم اخیر خیلی تغییر کرده اسـت.

 

در پایان

این فهرست توسط خبرنگاران دنیا بت انتخاب شده اسـت و برای رقابت با جوایز معتبرتر درنظر گرفته نشده اسـت. جهت ورود بـه سایت شرط بندی بر روی لینک سبز رنگ زیر کلیک کنید.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت